משחה כף כרמל - יום שישי 25.5.2018 - שוחים מהלב ותורמים למניעת מוות פתאומי

בפרוס הקיץ, חוזרים לכף הכרמל. הפעם, עם מטרה חברתית-רפואית מיוחדת במינה של הצלת חיים – תרומה למחקר פורץ דרך בבית חולים רמב"ם, לניבוי ומניעת מוות פתאומי לבבי בילדים ובצעירים עד גיל 35.  מסלול מקצה "הלב החזק" למרחק 5.5 ק"מ, הארוך יקיף את  כף הכרמל לכיוון דרום, עם הנוף המרהיב מהים ליבשה, הקרקעית המרתקת, המפתיעה, והבתולית, והזווית הנדירה של צלילתו של רכס הכרמל לעומק הים. נשחה ברצועת חוף שהתברכה בנוכחות מוגברת של צבי ים ענקיים, ולביקורים מזדמנים של דולפינים שובבים. 

מקצה "מעבר לכף" למרחק 7.6 ק"מ שיוזנק מהחוף השקט, יתחבר למסלול מקצה "הלב החזק", וינחת בסמוך לסוכה 3 ומסעדת ה"מדרחוף" בחוף דדו; המקצה "הלב הבריא" למרחק 2.6 ק"מ, שיוזנק מחוף הכרמל, ינווט צפונה, ויחזור למסעדת ה"מדרחוף" בחוף דדו; והמקצה "למען לב של ילד", שיבצע משולש של 1 ק"מ מסוכה 3 בחוף דדו, ובחזרה.

מקצה "מעבר לכף" ומקצה "הלב החזק" יתכנסו בשעה 5:20 בבית קפה "מדרחוף" בטיילת חיפה (ליד חוף דדו – סוכה 3). אחרי רישום מספרי המשתתף יעלו השחיינים על הסעות באוטובוסים לנקודת הזינוק. 

מקצה "מעבר לכף" יוזנק בשעה 6:30 ומקצה "הלב החזק" יוזנק בשעה 7:15, בליווי סירות של צוותי הצלה, צוות רפואי, וקיאקים. המסלול יסומן במצופים. במשחה לא תהיה מדידת זמנים אך יחולקו מדליות לשלושת המסיימים והמסיימות הראשונים כללי.

מקצה "הלב הבריא" למרחק 2.6 ק"מ, יתכנסו בשעה 6:20 ב"מדרחוף" לרישום, ויצעדו קילומטר ברגל לנקודת הזינוק בחוף הכרמל. מקצה "הלב הבריא" יוזנק בשעה 7:30. משתתפי המקצה "למען לב של ילד", יתכנסו בשעה 07:30 בבית קפה "מדרחוף" וישחו מסלול משולש שיוזנק מסוכה 3, לאורך 1 ק"מ, עם זינוק בשעה 8:30.

* כל המקצים מסיימים בחוף דדו (סוכה 3) - מדרחוף.

הניסיון מלמד שמשחה כף כרמל מבטיח להיות הפינוק המרגש של הקיץ, את ההרפתקה הקסומה הזאת לא כדאי להחמיץ... 

כל המקצים מיועדים לשחיינים שהתכוננו והתאמנו לקראת שחייה בים.

המקצים "מעבר לכף" ו"הלב החזק" מיועדים רק לשחיינים מיומנים. המארגנים שומרים לעצמם זכות, לפי שיקול דעתם, לא לאשר השתתפות של שחיין.

למידע נוסף לחצו כאן


תרומה
משחה כף כרמל - Cape Carmel - Swim from the Heart - תרומה


תמונות נבחרות משחה CAPE CARMEL 2014

פייסבוק שוונג
אינסטגרם שוונגחסויות
http://www.haifa.muni.il/haifa/Pages/homepage.aspx
MID
PIN
ZOGG
neh