מועד אחרון להעלאת אישורים רפואיים וביטוח 23.4.2018
העברת אישורים רפואיים וביטוח

המשתתף/ת חייב להמציא למארגנים:

 1. אישור מתחנה לרפואת ספורט חתום ע"י רופא ספורט מוסמך -
  לא אישור רופא משפחה, לא אישור קרדיולוג, לא אישור קופת חולים ולא טופס מסדר חולים צבאי! רק אישור מתחנה לרפואת ספורט חתומה ע"י רופא ספורט.
  להלן רשימת תחנות הרפואה המוכרות ע"י משרד הבריאות לביצוע הבדיקה (תחת "סוג מוסד" יש לבחור בתחנות לרפואת ספורט).
 2. ביטוח תאונות אישיות העומד בתנאי חוק הספורט ומכסה תחרויות ספורט -
  הביטוח חייב לציין במפורש שהוא תקף גם בארועי ספורט מאורגנים או לחילופין לציין שהוא עומד בדרישות חוק הספורט "תקנות הספורט (ביטוח) השתנ"ה – 1994" (בהעדר כיתוב מפורש ניתן לצרף הצהרה ברורה חתומה מסוכן הביטוח)

איזה אישורים צריך להעביר כל משתתף
סוג משתתףאישור רפואיאישור ביטוחי
מתחרה בחצי / אולימפי / ספרינט / מיני ספרינטחובהחובה
שוחה בשלשה לא צריךלא צריך
רוכב בשלשהחובהחובה
רץ בשלשהחובהחובה

אנו ממליצים בחום גם לאלה שלא מחוייבים בביטוח לדאוג לכיסוי מלא לכל מקרה של פגיעה חלילה.

 • ניתן לרכוש ביטוח חד יומי לטריאתלון עמק הירדן או ביטוח שנתי דרך אתר שוונג כאן.
 • רכישת הביטוח שבוצעו דרך אתר שוונג יעודכנו אוטומטית ברשימת המשתתפים תוך מספר ימים, ניתן להפיק אישור רכישת ביטוח של שוונג כאן.
 • במידה ולא רכשת ביטוח דרך אתר שוונג יש להעביר הצהרה מחברת הביטוח שהספורטאי מבוטח באמצעותה בביטוח תאונות אישיות בכפוף להוראות חוק הספורט "תקנות הספורט (ביטוח) השתנ"ה – 1994" כולל פעילות תחרותית בספורט רכיבה או טריאתלון - ביטוח שלא יציין זאת במפורש לא יוכר על ידינו!
 • תלמידי בית ספר יכולים להעלות במקום ביטוח הצהרה חתומה ע"י אחד ההורים שמצהיר כי המשתתף הינו תלמיד בית ספר ומבוטח בביטוח תאונות אישיות במסגרת לימודיו.

ללא העברת האישורים לא ניתן יהיה להשתתף בתחרות!
את האישורים יש להעלות לאזור האישי כמפורט בהמשך הדף. לא יתקבלו אישורים שישלחו במייל. כל מסמך שיאושר יתעדכן אוטומטית ברשימת המשתתפים באתר. הליך אישור המסמכים עשוי לקחת מספר ימים. אנא התאזרו בסבלנות.


איך רואים ברשימת המשתתפים האם האישורים כבר אושרו או האם יש צורך באישורים?
שדה מסומן - הכל בסדר, שדה ריק - לא התקבל או טרם אושר (באזור האישי אפשר להתעדכן בסטוס אישור שהועלה למערכת ועדין לא מופיע כמאושר). v

מערכת העלאת אישורים אונליין
הסבר על המערכת: כדי להכנס למערכת למטה יש צורך בהכנסת כתובת המייל שאיתה נרשמת וסיסמה שנשלחה אליך בדואר. אם השתמשת במערכת בעבר או שיצרת בעבר חשבון משתמש באתר שוונג, אזי הסיסמה הינה אותה סיסמה. במידה ולא ידועה לך הסיסמה באפשרותך לבקש איפוס סיסמה וסיסמה חדשה תשלח אליך למייל. אנא ודאו שהכתובת info@shvoong.co.il ממנה מגיעה הסיסמה החדשה אינה חסומה אצלכם. במקרה של בעיה ניתן להכנס למערכת גם באמצעות מספר ת.ז. ומספר הזמנה (יש ללחוץ על "Login with your personal details") מספר ההזמנה מופיע ברשימת המשתתפים. email issues לאחר הכניסה עליך לטעון את אישור הבריאות ואישור הביטוח. אישורים שאינך נדרש להציג פשוט לא יופיעו. לאחר טעינת האישורים יש ללחוץ על כפתור Update. אם הכל עבר חלק תופיע הודעה בצד שהקבצים ממתינים לאישור (pending). כשהקבצים יבדקו ויאושרו על ידינו (בתוך כמה ימים) תוכל לראות זאת ע"י כניסה למערכת או ברשימת המשתתפים. במידה וקובץ לא יאושר אנו נשלח לך מייל עם הסבר מדוע הקובץ נדחה. לגולשים ממסך קטן (טלפון / טאבלט) - יתכן שההודעה תופיע מחוץ לגודל מסך. אנא העלו את האישור ממחשב שולחני. במידה ונתקלת בבעיה הקשורה למערכת ולאחר שעברת על ההסבר הנ"ל אנא פנה באמצעות טופס יצירת הקשר בלבד בצרוף שם מלא, מספר ההרשמה ותאור מפורט של השלבים שביצעת על מנת שנוכל לשחזר במדויק את פעולותיך. אם ניתן אנא צרף צילומי מסך.

מועד אחרון להעלאת אישורים רפואיים וביטוח 23.4.2018
פטור מהעברת אישורים
 • רוכשי הביטוח של כלל בשיתוף שוונג - לא צריכים להעביר אישור ביטוח - רשימת המבוטחים נמצאת אצלנו ומתעדכנת במערכת מידי כמה ימים.
 • חברי איגוד הטריאתלון לשנת 2018 - אישורים רפואיים ואישורי קיום ביטוח בתוקף ליום התחרות יועברו אלינו בצורה מרוכזת ע"י האיגוד.
 • שחיינים בשלשות פטורים מהעברת אישורים.
 • משתתפים שהציגו אישור רפואי וביטוח בישראמן אילת (והוא תקף ליום התחרות 27.4.18) – אינם נדרשים להציגם פעם נוספת תמונות נבחרות
פייסבוק שוונג

אינסטגרם שוונגנותני חסויות
SHAVOA