סובב מצפה רמון 22.12

weeks
-7
-4
days
0
-5
hours
-1
-6
minutes
-2
-4
seconds
0
-9

מזג אוויר

תיאור המסלול המלא 35 ק"מ – נצא מרובע דרך הבשמים בכניסה לעיר למסלול לאורך מצוק המכתש המשקיף על מכתש רמון המרהיב, נתחבר לסינגל גן הפסלים, נזרום בסינגל נחל חווה, נחצה את כביש 40 (בהנחיית ניידת שיטור שתמצא במקום) , נעבור ליד חוות הבודדים, מחצבות השיש, נחלוף על כרמים וליד בה"ד 1 , חוות סוכה במדבר, מצפה הכוכבים , חוות האלפקות וחזרה דרך מצוקי מכתש רמון ותצפיות נוף על המכתש מהר גמל , טיילת המצוק והמרפסת התלוייה, מרכז המבקרים וחי רמון וחזרה בשבילי העיר לרובע הבשמים השוקק חיים , פעילויות, בתי קפה , מסעדות, גלריות ואטרקציות שונות .

המסלול הקצר 17 ק"מ  – נצא מרובע הבשמים ונחתוך בשביל שיקצר לנו את המסלול ליד החץ השקט ומאחורי חוות האלפקות , נתחבר לקטע השני של המסלול הארוך ונזרום ביחד כ17 ק"מ ברמה קלה-בינונית.
המסלול משולט מראש בשילוט "רוכבים עם נביעות" – כל רוכב יכול לרכב באופן עצמאי בקצב שלו, אך אין לעבור את המוביל ואין להישאר מאחורי המדריך/ג'יפ האיסוף.
אמבולנס ילווה את הארוע, כמו גם ג'יפ ליווי לעזרה בתקלות טכניות.

בסיום הטיול יחכה לנו צוות הפינוקים של נביעות עם מבחר טעמי נביעות , כיבוד קל, מוזיקה וספות מנוחה!!!

 • תאריך: יום שישי 23.12.2016
 • נקודת התחלה וסיום: רובע דרך הבשמים (רחוב הר בוקר – מגרש חנייה במרכז הרובע)  , פנייה ימינה לרובע הבשמים לפי השילוט בכניסה הצפונית  למצפה רמון על כביש 40  – יש לדייק בזמן ההגעה ,
  לקחת בחשבון כשעתיים וחצי נסיעה ממרכז הארץ. להגעה לנקודת הכינוס באמצעות אפליקציית WAZE – לחצו כאן
 • שעת כינוס ורישום : 08:00 , תדריך בטיחות וסגירת הרשמה: 08:45 , זינוק: למקצה ארוך -09:00  למקצה קצר- 09:15, סיום משוער: 13:00 בצהריים משך הטיול הארוך כ-4 שעות כולל הפסקות למנוחה ותצפיות.
 • בשעה 08:45 סגירת הרשמה במקום וחלוקת תג, ותחילת תדריך בטיחות:
  **לתשומת ליבכם – מי שיאחר אחרי סגירת הרישום והזינוק לדרך,לא יוכל להשתתף בטיול ודמי הרישום לא יוחזרו לו – מומלץ להקדים ולא להגיע באיחור ובלחץ
 • אורך מסלול:  אתגרי ארוך 35 ק"מ – מפת המסלול  | עממי קצר 17 ק"מ – מפת המסלול
 • רמת קושי: למסלול האתגרי הארוך  בינוני + . גובה טיפוס מצטבר 300 מטר,  למסלול העממי קצר:   קל- בינוני. טיפוס מצטבר 200 מטר
 • גיל השתתפות וליווי הורים למסלול ארוך 14  שנים, למסלול קצר 10 שנים  –  בעלי ניסיון ברכיבה למרחקים (עם הורה/מבוגר  אחראי)
 • השכרת אופניים  ניתן להשכיר אופניים וקסדה בהזמנה מראש מ"אלן סיורי מדבר" 050-9988144 (קיימים מספר סוגי אופניים כולל טנדם – כל הקודם זוכה) – מחיר אופניים: למסלול ארוך – 75 ש"ח, למסלול הקצר – 50 ש"ח. ההזמנה ישירות מאלן גפני – הזדרזו להזמין!
  המסלול אינו מתאים לאופני יד , לנגרר או עגלות טריילר לתינוקות/ילדים .
 • ציוד שיש להביא: אופני הרים תקינים ( לאחר טיפול בחנות אופניים) , פנימית רזרבית + משאבה , כלי תיקון (מולטי-טול, כפות חליצה, אוזן רזרבית, חולץ שרשרת וקיט חיבור מהיר לשרשרת)
  קסדה חובה ,2 ליטר מים , חטיפים ואוכל לרכיבה , קרם הגנה , משקפי שמש, בגדים להחלפה לסיום הטיול (להשאיר ברכב. מומלץ  להביא ביגוד חם ומעיל גשם מתקפל בתיק למקרה וירד גשם.
 • מזג אויר: לתחזית מלאה לחצו כאן
 • לינה וארועים במצפה רמון – הכנסו לקישור הבא תיירות הר הנגב:  http://www.negevtour.co.il/
  ברובע דרכי הבשמים יש מספר מסעדות, בתי עסק וגלריות אומנות.      
 • בהרשמה מוקדמת – באינטרנט 60 ש"ח, תאריך סגירת הרשמה- 22.12.2016 עד השעה 10:00 בבוקר –להרשמה לחצו כאן (הרשמה ביום הטיול – 80 ש"ח במזומן בלבד ובסכום כסף מדוייק) 

עלויות ומחירים

בהרשמה מוקדמת – באינטרנט 60 ש"ח,  לנרשמים ביום הארוע עצמו – המחיר 80 ₪ (על בסיס מקום פנוי), יש להקדים ולהגיע להרשמה מראש עם סכום מדוייק של 80 ₪ במזומן בלבד!
תאריך סגירת הרשמה – 22.12.2016 עד השעה 10:00 בבוקר

מדיניות ביטולים

מדיניות הביטולים של חברת שוונג הינה בהתאם לחוק הגנת הצרכן ותקנותיו.
לקריאת מדיניות הביטולים המלאה – לחצו כאן

 

נוהל ביטול הרשמה ועדכון פרטים

על מנת לבטל את הרשמתכם או לעדכן פרטים לאירוע, יש להיכנס לקישור – ביטול הרשמה – ולמלא את כל הפרטים.
בכל שינוי בפרטי הנרשם נא לפנות לחברת שוונג במייל בלבד לא יאוחר ממועד סגירת ההרשמה.


 

תיאור המסלול

אתגרי ארוך 35 ק"מ – מפת המסלול  | עממי קצר 17 ק"מ – מפת המסלול

תיאור המסלול המלא 35 ק"מ – נצא מרובע דרך הבשמים בכניסה לעיר למסלול לאורך מצוק המכתש המשקיף על מכתש רמון המרהיב, נתחבר לסינגל גן הפסלים, נזרום בסינגל נחל חווה, נחצה את כביש 40 (בהנחיית ניידת שיטור שתמצא במקום ) , נעבור ליד חוות הבודדים, מחצבות השיש, נחלוף על כרמים וליד בה"ד 1 , חוות סוכה במדבר, מצפה הכוכבים , חוות האלפקות וחזרה דרך מצוקי מכתש רמון ותצפיות נוף על המכתש מהר גמל , טיילת המצוק והמרפסת התלוייה, מרכז המבקרים וחי רמון וחזרה בשבילי העיר לרובע הבשמים השוקק חיים , פעילויות, בתי קפה , מסעדות, גלריות ואטרקציות שונות .

המסלול הקצר 17 ק"מ  – נצא מרובע הבשמים ונחתוך בשביל שיקצר לנו את המסלול ליד החץ השקט ומאחורי חוות האלפקות , נתחבר לקטע השני של המסלול הארוך ונזרום ביחד כ17 ק"מ ברמה קלה-בינונית.
המסלול משולט מראש בשילוט "רוכבים עם נביעות" – כל רוכב יכול לרכב באופן עצמאי בקצב שלו, אך אין לעבור את המוביל ואין להישאר מאחורי המדריך/ג'יפ האיסוף.
אמבולנס ילווה את הארוע, כמו גם ג'יפ ליווי לעזרה בתקלות טכניות, רוכבים שהתעייפו וכו'.

*המסלול הסופי עשוי להשתנות ביום הטיול בהתאם למצב השטח, העבירות והחלטת המארגנים

המסלול משולט מראש בשילוט "רוכבים עם נביעות" – כל רוכב יכול לרכב באופן עצמאי בקצב שלו, אך אין לעבור את המוביל ואין להישאר מאחורי המדריך/ג'יפ האיסוף.

אמבולנס ילווה את האירוע, כמו גם ג'יפ ליווי לעזרה בתקלות טכניות, חילוץ רוכבים שהתעייפו וכו'.

בסיום הטיול יחכה לנו צוות הפינוקים של נביעות עם מבחר טעמי נביעות , כיבוד קל, מוזיקה וספות מנוחה

 


 

הוראות הגעה

רחוב הר בוקר, רובע דרך הבשמים , מצפה רמון – לפי השילוט במקום לחנייה לטיול נביעות – להגעה לנקודת הכינוס באמצעות אפליקציית WAZE – לחצו כאן

השכרת אופניים

במצפה רמון: ניתן להשכיר אופניים וקסדה בהזמנה מראש מ"אלן סיורי מדבר" 050-9988144 (קיימים מספר סוגי אופניים כולל טנדם – כל הקודם זוכה)

מחיר אופניים: למסלול ארוך – 75 ש"ח, למסלול הקצר – 50 ש"ח.

להזמנת האופניים להשכרה, למתארחים במלון בראשית יש ליצור קשר עם עמדת המודיעין במלון 08-6598007 (אין השכרה במלון למי שאינו אורח המלון ביום הטיול).

לינה

חאן ארדון של יפתח דבש –  http://www.hanardon.co.il/
לינה וארועים במצפה רמון – הכנסו לקישור הבא תיירות הר הנגב:  http://www.negevtour.co.il/
ברובע דרכי הבשמים יש מספר מסעדות, בתי עסק וגלריות אומנות.

חנייה

באיזור הכינוס

 

מחפשים טרמפ?

מחפשים טרמפ להגעה? מחפשים שותפים לנסיעה? הרכב שלך פנוי? הכנסו לעמוד האירוע בפייסבוק ורישמו את פרטי הנסיעה

 

הערות נוספות וחשובות

נא להגיע עם אופניי הרים  תקינים ומטופלים, הילוכים ובלמים תקינים,  קסדה, כלי תיקון, פנימית ספייר, משאבה, אוזן חילופית.יש לוודא שבצמיגים/פנימיות יש חומר נגד תקרים (ג'יפה) ביחוד בחודשי הקייץ. מארגני הטיול לא מספקים פנימיות ספייר ובאחריות הרוכב להביא עימו.

 1. יש  להצטייד בכמות של 3 ליטר מיים וקרם הגנה,  משקפי שמש, חטיפי אנרגיה / פירות יבשים / מזון מספיק למשך הטיול. ניתן להביא קפה/תה בתרמוס.
 2. הרחצה לאורך מעיינות , נחלים, אגם, ים או כל מקווה מיים אחר אסורה ומסוכנת, אין שרותי הצלה . כל הטובל עושה זאת על אחריויתו הבלעדית בלבד.
 3. יש לרכב בשבילים מסומנים בלבד, לא לסטות מהשביל, ולרכב לפי הסימון בלבד. במקומות של חשש לרכיבה, ירידה חדה וכדומה, יש לרדת מהאופניים ולעבור את המכשול בהליכה בזהירות.
 4. אין להישאר מאחורי הג'יפ המאסף של הטיול המוריד את השלטים ומוודא ניקיון השטח ואי הימצאות רוכבים שנשארו מאחור.בכל מקרה של תקלה נא לצלצל לנהג המאסף לפי הטלפונים לחרום שנמויינים לעיל.
 5. יש לשמור מירווחים בין הרוכבים . בכל מקרה עצירה או עקיפה להודיע בקול לרוכבים שסביבכם.
 6. במקרה פציעה יש לתת טיפול ע"ר ראשוני לפצוע בשטח , לקחת את פרטי הפצוע ולהתקשר מייד לרכב המאסף או למדריך אשר יזעיקו את האמבולנס המלווה את הטיול.
 7. נא להכניס לזכרון הטלפון את מספר החירום לטיול: מדריך רן גנור 052-2588142 
 8. תנועה ליד מסילות ברזל : במידה והמסלול חוצה  פסי הרכבת יש לפעול לפי הכללים הבאים:

א. אין לצעוד על פסי הרכבת ועל הסוללה שבקרבתם

ב. אין לחצות ברגל / באופניים  מסילת ברזל אלא אך ורק במקומות מוסדרים,הכוללים מעבר כביש ובו מחסום, פעמון, רמזור ושילוט או מעבר מוסדר של גשר מעל או מתחת למסילה.

ג. חציית פסי הרכבת רק שהמחסום מורם לגמרי  ואין תחילת הורדה של המחסום או סימון ברמזור / פנס / שלט  או פעמון על התקרבות רכבת – יש לחצות רק אחרי שהבטתם לשני הצדדים ווידאתם שאין רכבת מתקרבת.נגישות

לנוחיותכם מפורטים הסדרי הנגישות של אירוע "רוכבים עם נביעות":

 1. ההרשמה המוקדמת מתבצעת באתר האינטרנט או בהרשמה טלפונית (בטלפון 1-700-700-305) בעלות זהה של 60 ש"ח למשתתף (בהרשמה טלפונית נא לציין למוקדנית שהנך נרשם טלפונית בשל קושי בהרשמה דרך האינטרנט)
 2. הטיול אינו מתאים לרוכבים באופני יד בגלל תוואי המסלול שהוא בשטח ברובו וכולל אלמנטים טכניים ומעברים שאינם אפשריים לאופני יד. במידה וברשותכם אופני יד לשטח, מוזמנים ליצור קשר על מנת לבדוק את התאמתם למסלול.
 3. הטיול אפשרי לרוכבים כבדי ראייה באופני טנדם עם מוביל מיומן ומנוסה , ובלבד שהרוכבים מנוסים ברכיבת שטח בהתאם לרמת הטיול הפיזית והטכנית המצוינת בדף הטיול.
 4. על רוכבי הטנדם לדאוג לחלקים ואביזרים המתאימים לטיפול בתקלות באופני הטנדם שכן אילו אינם נמצאים בערכת הסיוע הטכני של המארגנים ברכב החילוץ.
 5. רוכבים עם מוגבלות בשמיעה מתבקשים ליידע מראש את מארגני הטיול בעת ההרשמה, וכן את מדריך הטיול בבוקר הטיול – על מנת שנוכל לספק את הסיוע המתאים.
 6. לרשות בעלי רכב נכה יעמדו 2 חניות נכים צמודות למתחם הכינוס עם גישה בכיסא גלגלים עד לעמדת הכינוס והרישום.
 7. במקום יתקיים תדריך בטיחות ופירוט על תוואי המסלול. התדריך ניתן באמצעות רמקול (כרגע אין מערכת עזר לכיבדי שמיעה). תדריך הבטיחות יהיה זמין גם בעלון מודפס, על הבר לנוחיותכם.
 8. מספר טלפון לסמס למקרה חירום בעת האירוע לרוכבים כבדי דיבור או שמיעה אשר מתקשים בתקשורת בטלפון הוא רפאל-  0508381718
 9. במידה ויש שאלות או בקשות מיוחדות לגבי המסלול או הסדרי הנגישות, ניתן לפנות לשוונג בטלפון 1-700-700-305 או באמצעות סמס לרן גנור – 0522588142.

מדריך הטיול – רן גנור

על המוביל: רן גנור, 55  מבן שמן, מדריך אופניים מוסמך יוביל את הטיול . רן רוכב שטח מושבע שהפך תחביב למקצוע ומשלב את עולם ההייטק עם ההנאה שברכיבה ומנהל עסק לטיולי אופניים בארץ ובחו"ל. רן משלב את הטבע וההנאה שברכיבה יחד עם האוירה חברותית הנוצרת בקבוצה ומוביל עשרות טיולי אופניים שעיקר יחודם נוף, טבע ומיים, ואם אפשר – גם טבילה בריאה במעיין או גב מיים מדברי מזדמן.

לצפייה באתר "גנור טיולי אופניים" לחצו כאן