בסיוע:

תודה לכל המשתתפים שלקחו חלק ברוכבים עם נביעות סובב מצפה רמון 2017!

במהלך האירוע צולמו מאות תמונות בנקודות צילום שונות, מוכנות לצפייה להנאתכם

בכל שאלה נוספת , ניתן לפנות לשוונג במייל- [email protected]

מכל צוות שוונג,
נתראה בשנה הבאה! www.shvoong.co.il

תיאור המסלול המלא 35 ק"מ - נצא מרובע דרך הבשמים בכניסה לעיר למסלול לאורך מצוק המכתש המשקיף על מכתש רמון המרהיב, נתחבר לסינגל גן הפסלים, נזרום בסינגל נחל חווה, נחצה את כביש 40 (בהנחיית ניידת שיטור שתמצא במקום ) , נעבור ליד חוות הבודדים, מחצבות השיש, נחלוף על כרמים וליד בה"ד 1 , חוות סוכה במדבר, מצפה הכוכבים , חוות האלפקות וחזרה דרך מצוקי מכתש רמון ותצפיות נוף על המכתש מהר גמל , טיילת המצוק והמרפסת התלוייה, מרכז המבקרים וחי רמון וחזרה בשבילי העיר לרובע הבשמים השוקק חיים , פעילויות, בתי קפה , מסעדות, גלריות ואטרקציות שונות.

בסיום הטיול יחכה לנו צוות הפינוקים של נביעות עם מבחר טעמי נביעות+, כיבוד קל, מוזיקה וספות מנוחה!!!

בשעה 08:45 סגירת הרשמה במקום וחלוקת תג, ותחילת תדריך בטיחות:
**לתשומת ליבכם - מי שיאחר אחרי סגירת הרישום והזינוק לדרך, לא יוכל להשתתף בטיול ודמי הרישום לא יוחזרו לו - מומלץ להקדים ולא להגיע באיחור ובלחץ

המסלול הקצר 17 ק"מ - נצא מרובע הבשמים ונחתוך בשביל שיקצר לנו את המסלול ליד החץ השקט ומאחורי חוות האלפקות , נתחבר לקטע השני של המסלול הארוך ונזרום ביחד כ- 17 ק"מ ברמה קלה-בינונית.

המסלול משולט מראש בשילוט "רוכבים עם נביעות" - כל רוכב יכול לרכב באופן עצמאי בקצב שלו, אך אין לעבור את המוביל ואין להישאר מאחורי המדריך/ג'יפ האיסוף.

בסיום הטיול יחכה לנו צוות הפינוקים של נביעות עם מבחר טעמי נביעות+, כיבוד קל, מוזיקה וספות מנוחה!!!

בשעה 08:45 סגירת הרשמה במקום וחלוקת תג, ותחילת תדריך בטיחות:
**לתשומת ליבכם - מי שיאחר אחרי סגירת הרישום והזינוק לדרך, לא יוכל להשתתף בטיול ודמי הרישום לא יוחזרו לו - מומלץ להקדים ולא להגיע באיחור ובלחץ

מחירים והרשמה

בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 12.12.2017 בשעה 10:00 בבוקר: 80 ש"ח

בהרשמה מאוחרת עד לתאריך 20.12.2017 בשעה 10:00 בבוקר: 90 ש"ח

תאריך סגירת הרשמה: 20.12.2017 בשעה 10:00 בבוקר

לנרשמים ביום הארוע: המחיר 100 ₪ (ההרשמה במקום היא על בסיס מקום פנוי ואינה כוללת חולצה ומדליה), יש להקדים ולהגיע להרשמה מראש עם סכום מדוייק של 100 ₪ במזומן בלבד!

*ההרשמה לאירוע כולל חולצת משתתף ללא עלות נוספת

מדיניות ביטולים

מדיניות הביטולים של חברת שוונג הינה בהתאם לחוק הגנת הצרכן ותקנותיו. לקריאת מדיניות הביטולים המלאה – לחצו כאן

נוהל ביטול הרשמה ועדכון פרטים

על מנת לבטל את הרשמתכם או לעדכן פרטים לאירוע, יש להיכנס לקישור – ביטול הרשמה – ולמלא את כל הפרטים.

מידע כללי

מדריך הטיול

על המוביל: רן גנור, 55  מבן שמן, מדריך אופניים מוסמך יוביל את הטיול . רן רוכב שטח מושבע שהפך תחביב למקצוע ומשלב את עולם ההייטק עם ההנאה שברכיבה ומנהל עסק לטיולי אופניים בארץ ובחו"ל. רן משלב את הטבע וההנאה שברכיבה יחד עם האוירה חברותית הנוצרת בקבוצה ומוביל עשרות טיולי אופניים שעיקר יחודם נוף, טבע ומיים, ואם אפשר – גם טבילה בריאה במעיין או גב מיים מדברי מזדמן.

לצפייה באתר "גנור טיולי אופניים" לחצו כאן

מפת מסלול 35 ק"מ
מפת מסלול 17 ק"מ
השכרת אופניים

במצפה רמון: ניתן להשכיר אופניים וקסדה בהזמנה מראש מ"אלן סיורי מדבר" 050-9988144 (קיימים מספר סוגי אופניים כולל טנדם – כל הקודם זוכה)

מחיר אופניים: למסלול ארוך או הקצר - 75 ש"ח

להזמנת האופניים להשכרה, למתארחים במלון בראשית יש ליצור קשר עם עמדת המודיעין במלון 08-6598007 (אין השכרה במלון למי שאינו אורח המלון ביום הטיול).

ציוד שיש להביא
 • נא להגיע עם אופניי הרים תקינים ומטופלים, הילוכים ובלמים תקינים, קסדה, כלי תיקון, פנימית ספייר, משאבה, אוזן חילופית. יש לוודא שבצמיגים/פנימיות יש חומר נגד תקרים (ג'יפה) במיוחד בחודשי הקיץ. מארגני הטיול לא מספקים פנימיות חילופיות ובאחריות הרוכב להביא עימו.
 • יש  להצטייד בכמות של 3 ליטר מים וקרם הגנה, משקפי שמש, חטיפי אנרגיה / פירות יבשים / מזון מספיק למשך הטיול, 
  ניתן להביא קפה / תה בתרמוס. בגדים להחלפה לסיום הטיול (להשאיר ברכב) מומלץ  להביא ביגוד חם ומעיל גשם מתקפל בתיק למקרה וירד גשם.
לינה
חאן ארדון של יפתח דבש –  http://www.hanardon.co.il/
 
לינה וארועים במצפה רמון – הכנסו לקישור הבא תיירות הר הנגב:  http://www.negevtour.co.il/
ברובע דרכי הבשמים יש מספר מסעדות, בתי עסק וגלריות אומנות.
נגישות

לנוחיותכם מפורטים הסדרי הנגישות של אירוע "רוכבים עם נביעות":

 1. ההרשמה המוקדמת מתבצעת באתר האינטרנט או בהרשמה טלפונית (בטלפון 1-700-700-305) בעלות זהה של למחירים המפורסמים בטופס הרישום הרגיל (בהרשמה טלפונית נא לציין למוקדנית שהנך נרשם טלפונית בשל קושי בהרשמה דרך האינטרנט)
 2. הטיול אינו מתאים לרוכבים באופני יד בגלל תוואי המסלול שהוא בשטח ברובו וכולל אלמנטים טכניים ומעברים שאינם אפשריים לאופני יד. במידה וברשותכם אופני יד לשטח, מוזמנים ליצור קשר על מנת לבדוק את התאמתם למסלול.
 3. הטיול אפשרי לרוכבים כבדי ראייה באופני טנדם עם מוביל מיומן ומנוסה , ובלבד שהרוכבים מנוסים ברכיבת שטח בהתאם לרמת הטיול הפיזית והטכנית המצוינת בדף הטיול.
 4. על רוכבי הטנדם לדאוג לחלקים ואביזרים המתאימים לטיפול בתקלות באופני הטנדם שכן אילו אינם נמצאים בערכת הסיוע הטכני של המארגנים ברכב החילוץ.
 5. רוכבים עם מוגבלות בשמיעה מתבקשים ליידע מראש את מארגני הטיול בעת ההרשמה, וכן את מדריך הטיול בבוקר הטיול – על מנת שנוכל לספק את הסיוע המתאים.
 6. לרשות בעלי רכב נכה יעמדו 2 חניות נכים צמודות למתחם הכינוס עם גישה בכיסא גלגלים עד לעמדת הכינוס והרישום.
 7. במקום יתקיים תדריך בטיחות ופירוט על תוואי המסלול. התדריך ניתן באמצעות רמקול (כרגע אין מערכת עזר לכיבדי שמיעה). תדריך הבטיחות יהיה זמין גם בעלון מודפס, על הבר לנוחיותכם.
 8. מספר טלפון לסמס למקרה חירום בעת האירוע לרוכבים כבדי דיבור או שמיעה אשר מתקשים בתקשורת בטלפון הוא רפאל-  0508381718
 9. במידה ויש שאלות או בקשות מיוחדות לגבי המסלול או הסדרי הנגישות, ניתן לפנות לשוונג בטלפון 1-700-700-305 או באמצעות סמס לרן גנור – 0522588142.
לציבור הדתי

לציבור הרוכבים הדתי - 30 דקות לפני שעת תדריך הבטיחות וההזנקה תתקיים למעוניינים תפילת שחרית במתחם הכינוס  - מוזמנים להקדים ולהצטרף לתפילה.

 
הערות נוספות וחשובות
 1. נא להגיע עם אופניי הרים תקינים ומטופלים, הילוכים ובלמים תקינים, קסדה, כלי תיקון, פנימית ספייר, משאבה, אוזן חילופית. יש לוודא שבצמיגים/פנימיות יש חומר נגד תקרים (ג'יפה) במיוחד בחודשי הקיץ. מארגני הטיול לא מספקים פנימיות חילופיות ובאחריות הרוכב להביא עימו.
 2. יש  להצטייד בכמות של 3 ליטר מים וקרם הגנה, משקפי שמש, חטיפי אנרגיה / פירות יבשים / מזון מספיק למשך הטיול, ניתן להביא קפה / תה בתרמוס. בגדים להחלפה לסיום הטיול (להשאיר ברכב) מומלץ  להביא ביגוד חם ומעיל גשם מתקפל בתיק למקרה וירד גשם.
 3. הרחצה לאורך מעיינות, נחלים, אגמים, ים או כל מקווה מים אחר אסורה ומסוכנת, אין שרותי הצלה,  כל הטובל עושה זאת על אחריותו הבלעדית בלבד!
 4. יש לרכוב בשבילים מסומנים בלבד, לא לסטות מהשביל ולרכוב לפי הסימונים בלבד. במקומות של חשש לרכיבה, ירידה חדה וכדומה, יש לרדת מהאופניים ולעבור את המכשול בהליכה בזהירות.
 5. אין להישאר מאחורי הג'יפ המאסף של הטיול המוריד את השלטים ומוודא ניקיון השטח ואי הימצאות רוכבים שנשארו מאחור. בכל מקרה של תקלה נא לצלצל לנהג המאסף לפי הטלפונים לחרום הרשומים מטה.
 6. יש לשמור מרווחים בין הרוכבים. בכל מקרה עצירה או עקיפה להודיע בקול לרוכבים שסביבכם.
 7. במקרה פציעה יש לתת טיפול ע"ר ראשוני לפצוע בשטח, לקחת את פרטי הפצוע ולהתקשר מיד לרכב המאסף או למדריך אשר יזעיקו את האמבולנס המלווה את הטיול.
 8. נא להכניס לזיכרון הטלפון את מספרי החירום לטיול - 
  מדריך: רן גנור 052-2588142
  צוות מתחם הכינוס: רפאל 050-8381718 
 9. תנועה ליד מסילות ברזל - במידה והמסלול חוצה פסי הרכבת יש לפעול לפי הכללים הבאים:
  א. אין לצעוד על פסי הרכבת ועל הסוללה שבקרבתם
  ב. אין לחצות ברגל / באופניים מסילת ברזל אלא אך ורק במקומות מוסדרים,הכוללים מעבר כביש ובו מחסום, פעמון, רמזור ושילוט או מעבר מוסדר של גשר מעל או מתחת למסילה.
  ג. חציית פסי הרכבת רק שהמחסום מורם לגמרי ואין תחילת הורדה של המחסום או סימון ברמזור / פנס / שלט  או פעמון על התקרבות רכבת - יש לחצות רק אחרי שהבטתם לשני הצדדים ווידאתם שאין רכבת מתקרבת.

פסטיבל אינטימדבר יאפשר לכל אורחי שוונג 50% הנחה לכל הארועים

Instagram Shvoong
No images found!
Try some other hashtag or username